Velké slevy na Google Play. Získejte prémiové hry za pár korun nebo zadarmo!
2. 7. 2017 8:59 | Martin Havlicek

Začátek léta znamená ve světě videoher a mobilních aplikací začátek slev. Letní výprodej v Obchodě Play není nijak velký, co se počtu her týče, ale o to zajímavější kousky v nabídce najdete. Ačkoliv je většina dnes vydávaných mobilních her k dispozici zdarma, sem tam se ještě objeví titul s cenovkou. Bývají to často hry věhlasných značek, které si vybudovaly jméno na PC a herních konzolích. Ceny se mohou pohybovat v řádech jednotek, ale i stovek korun. A právě několik prémiových, stokorunových her si můžete v letním výprodeji na Google Play pořídit skoro za hubičku. O jaké hry jde?

Need for Speed: Most Wanted

Kdo by neznal závody vytuněných sporťáků! O produkci adrenalinu se stará rychlá jízda v ulicích velkoměsta, často za „doprovodu“ policejních speciálů. V Most Wanted nejde ani tak o to zajet nejlepší čas, ale spíš vybudovat si pověst nejobávanějšího pouličního závodníka.  

Bloons TD 5

Žánr tower defense má v Obchodě Play stovky zástupců. Bloons TD 5 patří k tem nejpodařenějším. Vaším úkolem je zabránit průniku nepřátel (v tomto případě balónků) taktickým rozmístěním obranných věží a jednotek. Zní to jednoduše, vypadá to infantilně, ale je to hardcore hra!

Mini Metro

Pražské metro je „čajíček“ oproti pavučinám, které se nacházejí pod Paříží nebo třeba japonskou Ósakou. Budování podzemky vyžaduje pečlivé plánování i schopnost rychle se rozhodnout, alespoň tedy v logické hříčce Mini Metro.

Star Wars: KOTOR

Desítky hodin trvající dobrodružství z období Staré republiky Hvězdných válek! Knights of the Old Republic neboli KOTOR, jak se hra zkracuje, bývá mnohými hráči považováno za jedno z nejlepších RPG všech dob. Mobilní verze není oproti původní počítačové nijak ochuzená. Jen ovládací rozhraní bylo přizpůsobeno možnostem dotykových displejů.

SpongeBob Moves In

Kdo žije v ananasu na dně moří? Pokud neznáte odpověď, vybírejte dál. Pakliže jste vykřikli „SpongeBob Square Pants“, tak začněte stahovat. SpongeBob Moves In je budovatelskou hrou, kde stavíte vlastní Zátoku bikin. Včetně ananasu, Patrickova šutru nebo Křupavého kraba. Součástí hry jsou originální filmečky ve stylu seriálu!

Reigns

Reigns doporučíme jen hráčům, kteří vládnou anglickým jazykem. Je to textová adventura ze středověku a archaické termíny zde není nouze. Zato pravidla hry jsou moderní, až průkopnická. Ovládání bylo inspirováno seznamkou Tinder. Jste králem, který rozhoduje o osudech svých poddaných. Svajp doprava pro „ano“, doleva pro „ne“.

Don’t Starve: Pocket Edition

Další příklad úspěšné hry z PC, která si našla cestu na displeje našich mobilů. Don’t Starve je bojem o přežití, ocitnete se uprostřed bezbřehé pustiny. Musíte si rozdělat oheň, abyste přežili první noc, vybudovat si příbytek, najít něco k snědku a vyrobit zbraně, abyste se ubránili nebezpečí, které tu na vás číhá.

Hitman Sniper

Holohlavý zabiják s čárovým na týlu je starým známým všech milovníků žánru stealth, tedy plížvých her. Tato se od ostatních odlišuje. Všechny cíle musíte zneškodnit z místa, pomocí odstřelovací pušky. Mafiána nemusíte nutně zasáhnout přímo, s trochou rafinovanosti se dá zabití zamaskovat jako nehoda. Třeba když místo živého terče zasáhnete sud s benzínem v jeho blízkosti…

Final Fantasy Tactics

Kombinace tahové strategie a RPG hry s puncem jedné z nejznámějších herních sérií vůbec. Vlastně jde o přímou předělávku úspěšné hry z konzole Playstation. Pro potřebu mobilních telefonů bylo akorát předěláno ovládaní a také se autorům povedlo zkrátit nahrávací časy!

Ticket to Ride

Oficiální videoherní zpracování legendární stolní hry. Můžete hrát sami nebo až se čtyřmi protivníky – online i na střídačku na jednom mobilu. Ale musíme vás varovat: na mobilech s malými displeji není zážitek stoprocentní. Lépe si hru užijete na tabletu nebo phabletu.

Lara Croft GO

Herní ikona v nezvyklé roli. Lara Croft zvolnila tempo a po řady akčních her vyzkoušela puzzle. I tady bude pátrat po pokladech a prchat před nebezpečím, ale tentokrát hezky v klidu, tah po tahu. Musíme říct, že i tento žánr Laře sluší!

League of Stickman 2017 – Ninja

Za cenu jedné sušenky můžete nyní získat stylovou akční hru s plejádou rozličných hrdinů. Každý „stickman“ má jinou zbraň a tím pádem i jiným způsob boje. Kromě základního máte k dispozici i řadu útoků speciálních.

Call of Duty: Black Ops – Zombies

Hororová odnož válečné střílečky na vás vyšle hordy nacistických zombií. Abyste se ubránili přesile, musíte neustále opravovat poničené bariéry a líčit na lačné zombíky pasti. Kromě misí z první osoby je v nabídce také arkádový mód, kde hrdinu sledujete shora.

8 Ball Pool

Exkluzivní sleva pro zákazníky O2! Kulec, kulábr, pool – prostě kulečník se vším všudy. Můžete si zahrát proti hráčům z celého světa, a to dokonce o (virtuální) peníze. A až si dostatečně osaháte virtuální tágo, můžete zkusit štěstí v některém z turnajů.

Phase 10

Vysvětlovat pravidla karetní hry je podle našich zkušeností marná snaha. Pokud rádi hrajete karty, tak si Phase 10 prostě stáhněte (vždyť je to za babku) a uvidíte, že po jedné, dvou hrách budete mít princim hry v malíku. Můžete hrát jak proti mobilu, tak i proti jiným hráčům online.

Chcete ušetřit ještě víc?

Až do 19.7. nabízí O2 všem svým zákazníkům, kteří si nově aktivují Pltbu přes O2, 100 Kč na první nákup v Google Play. Nemusíte se nikam registrovat, na svých 100 Kč máte nárok ihned. Při použití Platby přes O2 vám bude příslušná částka připsána k vaši fakturu nebo odečteme z kreditu.