Nechcete v Google Play zadávat citlivé údaje o své kartě? Plaťte za aplikace z O2 vyúčtování!
23. 5. 2017 15:48 | Markéta Alexandrová

Vybrali jste si v Google Play hru a chcete si ji rychle, snadno a bezpečně koupit? Zvolte Platbu přes O2. Kvůli pár korunám nemusíte zadávat údaje o své kartě. Částka se vám jednoduše připíše na vyúčtování za O2 služby nebo se strhne z kreditu. Nastavení zvládne opravdu každý a pak už se o nic nemusíte starat. Na 3 snadné kroky, jak službu nastavit, se můžete podívat na následujícím videu.

Jak Platbu přes O2 nastavit?

Platbu přes O2 můžete nastavit dvěma způsoby. Službu stačí nastavit pouze jednou. Pro ten první a rychlejší stačí, když kliknete na následující tlačítko. Budete automaticky odkázání na nastavení platebních metod v Google Play. Zde stačí kliknout na Použít platbu přes O2, zadat potřebné údaje a následně již můžete službu využívat naplno.

Nebo můžete při nákupu vybrané aplikace postupovat následujícím způsobem. 

1. Výběr platební metody

U zvolené aplikace klikněte na tlačítko Koupit. Následně vyberte Pokračovat. Zobrazí se vám výběr platební metody. Zde vyberte Použít platbu přes O2.

2. Zadání údajů

Následně se vám automaticky zobrazí seznam požadovaných informací. Ty vyplňte a klikněte na Uložit.

3. První platba

Platební metoda je nastavena. Nyní již můžete položku zakoupit. Znovu se zobrazí cena položky. Následně klikněte na Koupit a položka se začne stahovat.

Za co můžete v Google Play zaplatit?

S Platbou přes O2 můžete platit nejen za aplikace a hry. Pořídit si můžete také filmy. Samozřejmostí je také placení za prvky ve hrách, díky kterým můžete zlepšit svoje dosavadní výsledky, porazit přátele a stát se skutečnými mistry.