Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Mé vnitřní dítě chce vraždit všímavě

Mé vnitřní dítě chce vraždit všímavě

Karsten Dusse

Délka: 10 h 51 min
Interpret: Petr Čtvrtníček
Vydavatel: Audiotéka, Host
Vydáno: 2023
Série: Vraždi všímavě díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 612 MB

Pokračování vražedně zábavného krimi románu

Björn Diemel si osvojil principy všímavosti a s jejich pomocí nastolil ve svém životě nový řád. Podal výpověď v advokátní kanceláři, kde byl od rána do večera pod šíleným tlakem, a stal se z něj advokát na volné noze. Díky tomu teď tráví více času se svou dcerou a hádky s manželkou se nesou v láskyplnějším duchu než dřív. A kromě toho zvládá levou zadní vést dva mafiánské klany — bosse jednoho klanu totiž tak trochu zabil a šéfa druhého zase drží ve sklepě mateřské školky.

Ale proč si ke všem čertům ani tak nedokáže užívat života? Proč mu pořád tečou nervy? Má už snad toho vraždění po krk? Na správnou životní cestu ho opět přivede osobní terapeut Joschka Breitner — za všechno totiž může Björnovo vnitřní dítě!

KARSTEN DUSSE
Karsten Dusse (nar. 1973) je německý právník, moderátor, scenárista a spisovatel. Několikrát získal Německou televizní cenu a Německou cenu komedie. Je autorem tří populárně-naučných knih a v současné době se věnuje své úspěšné krimi sérii, které se jen v Německu prodalo přes milion výtisků. První část příběhu Björna Diemela vyšla pod názvem Vraždi všímavě (2019, česky 2022)

Audiokniha Mé vnitřní dítě chce vraždit všímavě, autor Karsten Dusse, překlad Dagmar Heeg. Čte Petr Čtvrtníček, mistr zvuku Jan Kacian, režie Jakub Tabery.

více

Série Vraždi všímavě

Obálka audioknihy Vraždi všímavě
Vraždi všímavě

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma