Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Vraždi všímavě

Vraždi všímavě

Karsten Dusse

Délka: 10 h 48 min
Interpret: Petr Čtvrtníček
Vydavatel: Audiotéka, Host
Vydáno: 2022
Série: Vraždi všímavě díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 609 MB

VRAŽEDNĚ ZÁBAVNÝ KRIMI ROMÁN

Jak vám může kurz mindfulness změnit život? Třeba vraždou.

Právník Björn Diemel se stará o to, aby se mizerové nedostali do takového průšvihu, jaký by si zasloužili. Ve své profesi je třída, ovšem takový úspěch není zadarmo. Za život v přepychu platí Björn neustálým stresem — den má příliš málo hodin, nedokáže vypnout, jeho žena Katharina mu leze na nervy a svoji dceru téměř nevidí. Katharině už ale s manželem dochází trpělivost, a tak se Björn rozhodne zkusit poslední zoufalý krok — vydá se za koučem mindfulness neboli všímavosti.

Ačkoli Björn považuje všímavost jen za další odvar pochybného ezoterického čaje, pro záchranu rodiny je ochoten udělat cokoli. A po několika sezeních zjistí, že mu všímavost opravdu pomáhá dostat život pod kontrolu. Má to však jeden háček — Björnův mandant, podezřelý například z daňových úniků, zpronevěr či ublížení na zdraví, se s poklidným životním stylem příliš neslučuje. A proto je třeba začít vraždit. S láskou a bez jakéhokoli hodnocení. Prostě všímavě.

KARSTEN DUSSE
Karsten Dusse (nar. 1973) je německý právník, moderátor, scenárista a spisovatel. Jako potomek právnické rodiny se rozhodl pokračovat v rodinném řemesle, ovšem už od dob studií je zároveň jednou nohou v showbyznysu. Působil například jako moderátor v rozhlase, terénní reportér, scenárista mnoha televizních pořadů a expert na věci právní v TV show o soudních sporech. Za svou televizní tvorbu několikrát získal ocenění Německé televize a Německou cenu komedie. Je autorem tří populárně-naučných knih a v současné době se věnuje své úspěšné krimi sérii, které se jen v Německu prodalo více než milion výtisků a podle níž se natáčí seriál na platformě Netflix.

Audiokniha Vraždi všímavě, autor Karsten Dusse, překlad Dagmar Heeg. Čte Petr Čtvrtníček, mistr zvuku Jan Kacian režie Jakub Tabery.

více

Série Vraždi všímavě

Obálka audioknihy Vraždi všímavě
Vraždi všímavě

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma