Obálka audioknihy Jistou cestou ke zdraví

Jistou cestou ke zdraví

Wallace D. Wattles

Interpret: Bohdan Tůma
Vydavatel: (S)nový život
Vydáno: 2020

Každý chce mít pevné a dokonalé zdraví a cítit se skvěle. Málokdo však ví, že k tomu stačí 5 znalostí - jak myslet, jíst, pít, dýchat a spát dokonale zdravým způsobem. Tato krátká příručka, jejíž autor inspiroval k natočení celosvětově známého Tajemství, vás těmito oblastmi provede k dokonalému zdraví.

WALLACE D. WATTLES
Wallace D. Wattles zemřel v roce 1911, rok po vydání svého nejznámějšího díla Jistou cestou k bohatství. W. Wattles, inspiroval velikány osobního rozvoje jako Napoleon Hill, Tony Robbins, Rhonda Byrne nebo Dale Carnegie. Ač je to více jak 100 let po jeho smrti, jeho díla stále inspirují miliony lidí po celém světě.

BOHDAN TŮMA
Živoucí legenda českého dabingu. Svůj hlas propůjčil zelenému mimozemšťanovi Alzákovi, šerifovi Wiggumovi do Simpsonů, Cartmanova do South Parku, ale také Wesley Snipesovi nebo Jimu Carreymu. Dále režíroval český dabing Titanicu nebo Gladiátora.

Audiokniha Jistou cestou ke zdraví aneb Praktická příručka k dokonalému zdraví. Autor Wallace D. Wattles, čte Bohdan Tůma.