Obálka audioknihy Adam ze Zbraslavi a případ královny vdovy Rejčky

Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2022
Série: V královských službách díl 2

Adama ze Zbraslavi čeká další složitý případ: odhalit původce zločinů, jež mají za cíl připravit Elišku Rejčku o život. Oslnivá a vlivná královna-vdova je trnem v oku celé řadě lidí. Je však motivem opravdu jen žárlivost a závist? Adam ze Zbraslavi se domnívá, že případ je mnohem složitější a že spáchané zločiny mají kořeny v dávné minulosti. A když se jednou z obětí stane Rejččina dvorní dáma, není už na co čekat. Pachatele je třeba odhalit co nejdříve! S napětím budeme sledovat, zda se Adamovi podaří zasáhnout včas a zachránit tak nejen královnu vdovu Rejčku, ale také její dceru Anežku.

Audiokniha Adam ze Zbraslavi a případ královny vdovy Rejčky – druhý díl série historických detektivek od autorky Hany Whitton. Čte Saša Rašilov.

Série V královských službách