Slavné české kriminální příběhy

Ivan Milan Jedlička

Délka: 3 h 6 min
Interpret: Norbert Lichý
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 175 MB

Deset kriminálních povídek podle skutečných případů, které vzrušily československou veřejnost v sedmdesátých a osmdesátých letech, v mistrném podání herce Norberta Lichého.

Známý reportér a spisovatel I. M. Jedlička je napsal podle vyprávění kriminalistů z různých krajů republiky. Detektivní příběhy tohoto autora jsou prověřeny časem, neboť si již před desítkami let získaly oblibu u čtenářů díky napínavému vyprávění a svižnému stylu. Nechávají nahlédnout do praxe našich nejúspěšnějších vyšetřovatelů a zároveň jsou zajímavou psychologickou sondou do lidských osudů i doby, ve které se odehrály. Respektovaný herec Norbert Lichý, dvojnásobný nositel ceny Audiokniha roku pro nejlepšího interpreta, se ujal uměleckého ztvárnění povídek s velkou invencí a poslech každé z nich je zážitkem.

Dílem dramatizovaná četba má spád, děj umocňuje i řada hudebních motivů a zvukových efektů. Od první do poslední minuty provází posluchače sůl každé dobré detektivky - napětí!

1. Tvář z fotografie (1983)
2. Salón s robertkem (1972)
3. Satyr z karlovarské trasy (1971)
4. Na opuštěné cestě (1975)
5. Dispečer milostných hrátek (1977)
6. Případ bez hlavy (1977)
7. Pod cizím jménem (1975)
8. Smrt prodavače růží (1979)
9. Cestující z Balt-Orientu (1988)
10. Docela náhodná známost (1985)

Audioknihu Slavné české kriminální příběhy napsal Ivan Milan Jedlička. Autorem hudby, režisérem a jejím interpretem v jedné osobně je Norbert Lichý.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky