Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Hranice Impéria

Hranice Impéria

Jan Kotouč

Délka: 11 h 59 min
Interpret: Ondřej Novák
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2024
Série: Centrální impérium díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 676 MB

DRSNÁ GALAKTICKÁ HRA. VÍTĚZNOU KARTU MÁ TEN, KDO PODVÁDÍ!

Vítejte v Centrálním impériu. V impozantní říši obývané několika mimozemskými rasami, v níž po předchozích brutálních mezihvězdných válkách doputovalo pomyslné žezlo do rukou lidí.

Daniel Hankerson je geneticky vylepšený příslušník císařské rodiny, ale raději než na rodinný vliv a peníze se vždy spoléhal na svou schopnost odhadovat lidi, která mu pomáhá jak při práci pro rozvědku loďstva, tak při hraní karet. Díky ní pozná, že něco visí ve vzduchu, když se ho pokusí při loupežném přepadení zabít, a ani z nadcházející mise na okraj Impéria nemá dobrý pocit. Čím víc se mluví o tom, že jde o rutinní test nové komunikační lodě, tím je to podezřelejší.

Centrální impérium je příliš velké, příliš křehké a pohromadě drží díky příliš mnoha kompromisům. Vnější nepřátelé si z něj chtějí ukrojit svůj díl, ale ti vnitřní jsou ještě nebezpečnější.

Jak praví čínské přísloví, Impérium čekají zajímavé časy.

JAN KOTOUČ
Jan Kotouč je jedním z nejúspěšnějších českých autorů sci-fi. Jeho prvotina Pokračování diplomacie vyšla v roce 2009, od té doby napsal řadu dalších románů, převážně z žánru military sci-fi a space opery (cyklus Sektor Hirano, cyklus Centrální impérium) a alternativní historie (cyklus České země). Je také jedním z mála českých autorů, kdo prorazil na anglicky mluvící trh. Kromě psaní pořádá kurzy tvůrčího psaní, učí na vysoké škole a vede literární linie na řadě českých conů.

Audiokniha Hranice Impéria, autor Jan Kotouč, čte Ondřej Novák, režie Ondřej Černý.

více

Série Centrální impérium

Obálka audioknihy Hranice Impéria
Hranice Impéria
Obálka audioknihy Císař v exilu
Císař v exilu

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma