Obálka audioknihy Skandar a zloděj jednorožců

Vydáno: 2022
Série: Skandar díl 1

JEDNOROŽCI NEPATŘÍ DO POHÁDEK, PATŘÍ DO ZLÝCH SNŮ

Tyto smrtelně nebezpečné stvůry může zkrotit jen jezdec, který jim pomáhal se vylíhnout. Skandar Smith chtěl odmalinka jezdit na jednorožci a teď konečně nastala chvíle podstoupit zkoušku z líhnutí, která rozhodne o tom, jestli mu bude souzeno podílet se na vyklubání jednorožce. Ke zkoušce však není připuštěn, a když navíc tajemná, děsivá postava přezdívaná Jehla ukradne nejmocnějšího jednorožce na světě, ukáže se, že jezdit na jednorožci je mnohem nebezpečnější, než si Skandar kdy uměl představit.

Tváří v tvář magii živlů, urputným bitvám na obloze, prastarým tajemstvím, napínavým závodům a samozřejmě i krvežíznivým jednorožcům začíná Skandarovi docházet, že se se svými přáteli ocitl ve velkém nebezpečí.

A. F. STEADMANOVÁ
vyrostla na anglickém venkově, kde snila o fantastických světech a čmárala si příběhy do zápisníku. Než se dala na spisovatelskou dráhu, pracovala v soudnictví, po čase ale pochopila, že tam není ani zdaleka dost magie. Skandar a zloděj jednorožců (2022) je jejím debutovým románem a zároveň prvním dílem série o krvelačných jednorožcích. Práva na knihu se prodala už do více než třiceti pěti zemí a společnost Sony Pictures připravuje její filmové zpracování.

PETR NESKUSIL
Mladý český dabér a herec. Na svém kontě má mnoho větších i menších rolí. Mezi jeho nejvýznamnější dabované postavy patří například Howard ze seriálu Teorie velkého třesku nebo Peeta v sérii Hunger Games. Namluvil ale také hrdiny ve filmech Úsvit planety opic, Hobit či Pí a jeho život.

Audiokniha Skandar a zloděj jednorožců - první díl série o krvelačných jednorožcích od autorky A. F. Steadmanové čte Petr Neskusil. Překlad Daniela Orlando. Režie a zvuk Daniel Tůma, mix a mastering Allan Lazarov.

Série Skandar

Obálka audioknihy Skandar a zloděj jednorožců
Skandar a zloděj jednorožců
Obálka audioknihy Skandar a přízračný jezdec