Obálka audioknihy Som mama

Interpret: Kristína Tormová
Vydavatel: Wisteria Books
Vydáno: 2018

Kristína Farkašová je šťastnou mámou dvojčat. O svých zkušenostech s těhotenstvím a mateřstvím začala psát blog a ten oslovil množství maminek. Pro všechny, kterým je její humor blízký a téma je zajímá, vydává audioknihu, v které se hrdě hlásí k tomu, co jí dělá největší radost: Som mama!

Kompletní nezkrácenou verzi knihy upřímně a vesele čte Kristína Tormová, máma už pětiletých dvojčat. Knihu Kristíny Farkašové předtím nečetla, úplně poprvé se tak stalo až studiu při načítání audioknihy. Byla velmi zaskočená, dojatá a pobavená a domů odcházela naplněna láskou. A prý by si chtěla pořídit další děti.

Zvuk © Miroslav Králik 2018. Režie © Barbora Kardošová 2018. Ilustrace na obálce © Boris Farkaš 2015. Grafická úprava © Ryc Trable 2018. Vyrobily WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2018 © 2018.Nahrávka a mix BMT studio 2018.

Audiokniha ve slovenštině Som mama od úspešné slovenské herečky, moderátorky a autorky vtipných proužkovaných triček. Napsala Kristína Farkašová, čte Kristína Tormová.