Obálka audioknihy Terapie sdílením

Interpret: Andrej Polák
Vydavatel: Euromedia Group
Vydáno: 2020

Před několika měsíci vystavily na svých sociálních sítích několik mrazivých, a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním.

Audiokniha je věrným obrazem autentického prostředí internetových chatů a messengerů, kde se dnes tak často odehrávají trpké konce vztahů. Sebrané věty opravdu fungují jako svébytná terapie; při četbě a úlevném smíchu si člověk rád připomene, že tak zle na tom přece jen ještě není.

Audiokniha Terapie sdílením obsahuje vybrané texty ze stejnojmenného projektu, za kterým stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Čtou Václav Neužil, Erika Stárková, Jana Plodková a další.