Obálka audioknihy Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci

Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci

Marian Rojas Estapé

Interpret: Veronika Veselá
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2024

POCHOPTE SVŮJ MOZEK, PRACUJTE S EMOCEMI, ZLEPŠETE SI ŽIVOT

Vědecky podložený motivační bestseller, který změnil život už milionům lidí

Víte o tom, že vaše emoce a myšlenky mají přímý dopad na váš organismus, na vaše vnímání skutečnosti, a dokonce i na vaše vlastní geny? Jste si vědomi, že způsob, jakým řešíte konflikty, vás může předurčovat k úzkostem nebo depresím, tedy k nejčastějším nemocem 21. století?

Podle doktorky Marian Rojas Estapé, která se ve své práci zaměřuje především na léčbu pacientů trpících úzkostí, depresí, poruchami osobnosti, poruchami chování a na rodinné terapie, štěstí spočívá v žití přítomností, v překonání ran minulosti a v nadějném očekávání budoucnosti. Mnohé poruchy, kterými trpíme, mají svůj původ v neschopnosti vypořádat se s přítomností. Štěstí není to, co se nám děje, nýbrž jak na to, co se nám děje, nahlížíme.

V audioknize Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci pochopíte, jak je důležité naučit se zaměřit svoji pozornost správným směrem, a odhalíte návod na překonání strachu, tísně a negativních myšlenek, které vedou k fyzickému a psychickému bloku.

Audiokniha Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci, autorka Marian Rojas Estapé, čte Veronika Veselá.