Obálka audioknihy PAX 6: Postrach jezera

Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2022
Série: PAX díl 6

V jezeře žije podivný vodní tvor ...

Strach je nejhorší vězení!

Během sportovního dne na zamrzlém jezeře Mälaren se stane něco strašného. Alrik se propadne pod led! Iris tvrdí, že za to může vodník. A i když Alrik s Viggem považují Iris za nejnesnesitelnější osobu ve vesmíru, musejí jí dát za pravdu. Pod vodou sídlí temné síly. V té době navíc přichází na zámek Gripsholm nový, dost podivný správce. A co se to děje s Henrym Nazdárkem? Ke všemu se v Mariefredu objevila Alrikova a Viggova máma se svým super překvapením. A nikdo netuší, co tím způsobí!

Dlouho očekávaný šestý díl série PAX pro (i duchem!) mladé čtenáře, kteří se nezaleknou žádného, a to ani děsuplného, dobrodružství.

…pro děti tady dlouho nebylo nic tak bezostyšně „cool“.
– Severské detektivky.cz

Každý příběh ze série PAX je tak napínavý, že jakmile se do něj zaposloucháte, už nebudete moci přestat. Od prvních slov jste vtaženi do pochmurného a podmanivého světa plného kouzel… PAX doporučuji každému, kdo má rád vzrušení, mrazení v zádech a nadpřirozené síly.
– Pallesgavebod.dk

PAX 6: Postrach jezera – audiokniha obsahuje pokračování fantasy příběhů bratří Alrika a Vigga ze série PAX. Autor Åsa Larson a Ingela Korsell. Čte Jan Vondráček.

Série PAX

Obálka audioknihy PAX - Hůl prokletí, Grim přízrak