Obálka audioknihy Tajuplné příběhy

Interpret: Václav Knop
Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2022

Soubor mysteriózních povídek od geniálního tvůrce Sherlocka Holmese. Poslechněte si vzrušující Tajuplné příběhy.

Český čtenář zná jistě velice dobře populární jméno Arthura Conana Doyleho: jeho geniálně koncipované detektivní novely ho proslavily po celém světě. O autorově vynikajícím literárním talentu se můžeme přesvědčit i na řadě jeho vybraných Tajuplných příběhů. Doylova obdivuhodná vynalézavost, jiskřivá fantazie a mohutná kombinační schopnost a dramatická rozuzlení uvádí čtenáře do úžasu a vzrušení.

Vždy překvapí - ať už nás zavede na pole spiritistické záhady, zkombinuje podivuhodné dobrodružství odvážného zločince nebo nás uvede do chirurgovy pracovny, navštěvované noc co noc tajemným Indem, hledajícím svou amputovanou ruku...

Audiokniha Tajuplné příběhy, autor Arthur Conan Doyle, čte Václav Knop.