Dědečku, už chodím do školy

Délka: 2 h 31 min
Interpret: Ladislav Špaček
Vydavatel: Mladá fronta
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 142 MB

Dědečku, už chodím do školy - audiokniha obsahuje pokračování povídání o etiketě ve světě malých dětí, tentokrát již školáků. Autor a interpret Ladislav Špaček.

Laskavý dědeček si opět povídá se svou zvídavou vnučkou Viktorkou o světě kolem nich. Viktorka už je ovšem školačka, chodí do první třídy, a proto si přináší spoustu nových podnětů a otázek ze školního prostředí. Audiokniha pomůže rodičům v touze rozvíjet dobré vlastnosti jejich dětí, vštěpovat jim mravní hodnoty současného světa, pěstovat v nich silnou vůli, vytvářet správné návyky chování mezi lidmi a v různých situacích, které Viktorku potkávají.

Ladislav Špaček (*1949)
Původní profesí pedagog. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, později Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na katedře českého a slovenského jazyka FF UK učil historický vývoj spisovné češtiny. Od roku 1990 pracoval v Československé televizi jako vedoucí domácího zpravodajství a zároveň byl parlamentním zpravodajem a moderátorem pořadu Události, komentáře. V letech 1992 až 2003 mluvčí prezidenta republiky Václava Havla a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Během svého působení na Pražském hradě navštívil spolu s prezidentem Havlem přes padesát zemí světa a absolvoval stovky společenských událostí na nejrůznějších úrovních. Je spoluautorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa, autorem knih Etiketa, Velká kniha etikety a Slon v porcelánu aneb jak se neztratit v labyrintu etikety. Pravidelně publikuje v médiích a pořádá přednášky o mediální komunikaci a etiketě pro vrcholové manažery a politiky.

Nahrávka vznikla podle knihy Ladislava Špačka Dědečku, už chodím do školy vydané
nakladatelstvím Mladá fronta v roce 2016. Copyright © Ladislav Špaček, 2016.
Illustrations © Jana Fernandes, 2016. Čte Ladislav Špaček. Režie Petr Mančal. Hudba Jan Koukal. Zvuk Dominik Budil. Nahrávku vyrobilo vydavatelství Tympanum audioknihy. Grafická úprava obalu pro CD Martin Urbánek. Vydala Mladá fronta a. s. v roce 2017.

více

Série Dědečku vyprávěj

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma