Obálka audioknihy Hleď, prázdnota

Interpret: Otakar Sovina
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020

Devět děsivých příběhů vznášejících se v temnotě mezi retro hororem 80. let a stylem new weird. Povídky, ve kterých nikdo není v bezpečí. Brána do pekel se může klidně otevřít v plaveckém bazénu nebo na dálnici a kterákoli matka se může proměnit v monstrum...

PHILIP FRACASSI
Spisovatel a scénárista žijící v Los Angeles, USA. více než 20 let působí v zábavním průmyslu, kde vystřídal několik profesí. Kromě toho, že je profesionálním hollywoodským scenáristou, pracoval i jako hudební producent. Podílel se například na produkci živých internetových vysílání kapel jako The Cure nebo Depeche Mode. Je zakladatelem nakladatelství, knihkupectví a galerie Equator Books.

V roce 2017 vyšla jeho debutová sbírka povídek Behold the Void (česky jako Hleď, prázdnota vydal Gnóm! roku 2018). Vysloužila si velice příznivé reakce kritiků z The New York Times, Locus Magazine a Rue Morgue. Britský server This is Horror jí udělil ocenění Povídková sbírka roku.

Audiokniha Hleď, prázdnota obsahuje devět hororových povídek. Autor Philip Fracassi, čte Otakar Sovina.