Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Virgin: Hledání sebe sama

Virgin: Hledání sebe sama

Richard Branson

Délka: 21 h 35 min
Interpret: Luboš Ondráček
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.22 GB

Richard Branson je světoznámý podnikatel a zakladatel značky Virgin. Vytvořil 12 firem s miliardovou hodnotou a založil i stovky jiných společností, které působí v odvětví mobilních technologií, v médiích, fitness nebo v bankovnictví. Čtenáře vezme do zákulisí první komerční vesmírné společnosti Virgin Galactic, zavede ho na svůj soukromý ostrov nebo mu prozradí, jak se mu daří balancovat mezi podnikáním a rodinným životem a jaký má vztah ke svým dětem.

RICHARD BRANSON:
Sir Richard Branson je úspěšný podnikatel, investor, spisovatel a filantrop. Je zakladatelem značky Virgin Group, pod kterou nyní spadá na 400 společností. Podnikat začal v šestnácti letech, kdy začal vydávat svůj vlastní časopis. Jedním z jeho prvních úspěchů byla v sedmdesátých letech společnost Virgin Records, pod kterou spadala síť obchodů s hudbou, a která jako hudební vydavatelství existuje dodnes. Pod značku Virgin patří také letecká společnost Virgin Atlantic Airways.

LUBOŠ ONDRÁČEK:
Je český herec a dabér. Vystudoval JAMU a jeho první angažmá bylo v satirickém divadle Večerní Brno. Šest let působil v Divadle Petra Bezruče v Ostravě a na různých projektech spolupracoval i s televizním studiem ČT Ostrava. S ČT spolupracoval také na pořadu Toulavá kamera. Nyní se věnuje mimo jiné dabingové režii a je členem souboru činohry Národního divadla Brno.

Copyright © Sir Richard Branson 2017. First published in 2017 by Virgin Books. Virgin Books is a part of the Penguin Random House Group of companies. Překlad © Gabriela Pechanova, 2018. Obálka © Pavel Tůma – RITA, 2018.

Audiokniha Virgin: Hledání sebe sama vypráví životní příběh zakladatele podnikatelského impéria Virgin. Napsal Richard Branson, čte Luboš Ondráček.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma