Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Modlitba za mlčení

Modlitba za mlčení

Linda Castillo

Délka: 10 h 16 min
Interpret: Barbora Goldmannová
Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2024
Série: Případy Kate Burkholderové díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 579 MB

Děsivý nález na farmě amišskou komunitu doslova šokuje. Kdo mohl spáchat tak hrůzný čin? A jsou v ohrožení i další členové komunity?

V městečku Painters Mill v Ohiu tvoří třetinu obyvatel amišové, pro něž je typický prostý a mírumilovný životní styl bez vymožeností moderní civilizace. Když se na farmě amišské rodiny Plankových najde sedm mrtvých těl, připadají si místní jako ve zlém snu. Kdosi vyvraždil celou rodinu, dcery Annie a Mary byly navíc surově mučeny a pohlavně zneužity. Případu se ujímá náčelnice místní policie Kate Burkholderová...

LINDA CASTILLO
Linda Castillo pochází z amerického Ohia a právě sem situuje i děj svých thrillerů. Už od útlého dětství věděla, že se chce stát spisovatelkou, a ve třinácti letech napsala svou první knihu. Je autorkou již téměř třiceti titulů a držitelkou mnoha významných literárních cen. Její thrillery se objevují na seznamu bestsellerů New York Times. Autorčin thriller Slib mlčení byl navíc úspěšně zfilmován, hlavní představitelku Kate Burkholderovou ztvárnila Neve Campbellová.
Se svým manželem, třemi psy, kočkou a dvěma koňmi žije v Texasu, kde se věnuje psaní knih, a ve volném čase jezdí na koních.

BARBORA GOLDMANNOVÁ
Herectví se začala věnovat na Konzervatoři Brno, po které následovalo studium Janáčkovy akademie múzických umění v ateliéru činoherního herectví prof. Niky Brettschneiderové.
Během studia JAMU vycestovala na dva semestry na prestižní londýnskou hereckou školu Rose Bruford College of Theatre and Performance. Od roku 2017 je členkou Městského divadla Brno. Pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem. Dále se věnuje herectví v anglickém jazyce v rámci mezinárodních projektů, kurzů a workshopů.

Audiokniha Modlitba za mlčení, autorka Linda Castillo, překlad Lenka Faltejsková. Čte Barbora Goldmannová, režie Ondřej Černý.

více

Série Případy Kate Burkholderové

Obálka audioknihy Slib mlčení
Slib mlčení
Obálka audioknihy Modlitba za mlčení
Modlitba za mlčení

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma