Obálka audioknihy Šíleně jednoduché

Interpret: Luboš Ondráček
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019

Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu – na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence. Ken Segall jako přímý účastník dění v této společnosti odhaluje deset základních prvků jednoduchosti, které dovedly Apple k jeho úspěchu a které můžete využít i vy ke zvýšení výkonu vlastního podnikání.

KEN SEGALL
pracoval se Stevem Jobsem jako kreativní ředitel agentury vytvářející reklamní kampaně pro NeXT a Apple. Byl u zrodu legendární kampaně Think Different (česky Myslete jednoduše) a je zodpovědný za ono malé „i", které je součástí názvu nejpopulárnějších produktů firmy Apple. Segall také pracoval jako kreativní ředitel pro firmy IBM, Intel, Dell a BMW.

LUBOŠ ONDRÁČEK
Je český herec a dabér. Vystudoval JAMU a jeho první angažmá bylo v satirickém divadle Večerní Brno. Šest let působil v Divadle Petra Bezruče v Ostravě a na různých projektech spolupracoval i s televizním studiem ČT Ostrava. S ČT spolupracoval také na pořadu Toulavá kamera. Nyní se věnuje mimo jiné dabingové režii a je členem souboru činohry Národního divadla Brno.

Audiokniha Šíleně jednoduché s podtitulem posedlost jako základ úspěchu Apple, odhaluje deset základních prvků jednoduchosti, které dovedly Apple až na vrchol. Autorem je Ken Segall, čte Luboš Ondráček. Režie Miloš Vrána.