Obálka audioknihy Tri nezbedné opice

Interpret: Peter Gecík
Vydavatel: A.L.I.
Vydáno: 2013

Hlboko v divokej africkej džungli je ukrytá milá malá dedinka. Ale nebývajú v nej žiadni divosi, ani ľudožrúti. Spoločne si tam vo svornosti nažívajú veselé africké zvieratká: slon, papagáj, žirafa, dikobraz a aj tri nezbedné, neposedné a nevychované opice. A aby ste vedeli, opice sú naozaj veľké roztopašnice a veru vedia vystrojiť poriadnu neplechu. Nuž ale, hovorieva sa, že všetko zlé je na niečo dobré. A toto príslovie platí nielen pre ľudí, ale aj pre opice. Ste zvedaví ako to funguje? Chcete vedieť čo sa stane, keď je opica "lenivá ako "opica", keď robí samé "opičky", alebo dokonca, keď má opica "opicu"? Nech sa páči! Máte jedinečnú šancu dozvedieť sa pravdu o opiciach a iných divokých zveroch. Pozývame vás na dobrodružný rozprávkový výlet do africkej džungle...

Obsah:
Hanka Hamka
Lenka Lenivka
Saška Jaška

Účinkujú:
Papagáj Žak: Peter Gecík
Opica Hanka: Zuzana Kapráliková
Opica Lenka: Vanda Ružičková
Opica Saška: Táňa Pauhofová
Slon: Ján Mistrík
Žirafa: Lucia Vráblicová
Dikobraz: Juraj Predmerský
Leopard: Štefan Kožka
Divá sviňa 1: Marián Miezga
Divá sviňa 2: Marek Kundlák

Tri nezbedné opice - audiokniha obsahuje rozprávky, ktoré napísala Lenka Tomešová.