Obálka audioknihy Hvězdy nám nepřály (2. vydání)

Hvězdy nám nepřály (2. vydání)

John Green

Interpret: Veronika Khek Kubařová
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Hazel diagnostikovali ve třinácti letech rakovinu. Teď je jí šestnáct a rakovina je v posledním stadiu. Nikdo neví, jak dlouho bude žít, ale vědí, že smrt je nevyhnutelná. Hazel tráví dny sledováním nekonečného pořadu Amerika hledá topmodelku a čtením oblíbené knížky od holandského spisovatele Petera Van Houtena. Začne z donucení rodičů chodit do podpůrné skupiny, kde se schází lidé s rakovinou. Tam se seznámí s okouzlujícím Augustem Watersem, jenž vyšel z boje s rakovinou s amputovanou nohou. Začnou spolu trávit čas a Gus probudí v Hazel chuť znovu žít. Hazel si ale uvědomuje, že může každým dnem zemřít, proto se do Guse bojí zamilovat – nechce mu svým odchodem zlomit srdce. Gus ji ale přesvědčí, že by si krásu zamilovanosti měli užít právě proto, jak málo času jim oběma zbývá...

Doporučený věk 13+.

TATO AUDIOKNIHA JE REEDICE. PRVNÍ VYDÁNÍ JIŽ NENÍ V PRODEJI.

Hvězdy nám nepřály - audiokniha obsahuje dojemný, vtipný i smutný příběh, jehož autorem je John Green. Čtou Veronika Kubařová a Matouš Ruml.