Obálka audioknihy The Invisible Man

Interpret: Phil Watson
Vydavatel: Edika
Vydáno: 2020

Jak se stát neviditelným? A jaká úskalí tento zdánlivě úžasný stav s sebou nese? Poslechnete si napínavý příběh o mladém vědci a studujte přitom angličtinu! Poté, co mladý přírodovědec Griffin objeví klíč k neviditelnosti a provede úspěšný pokus na sobě, již není schopen výsledek zvrátit. Brzy zjistí, jaké výhody a hlavně nevýhody má trvalá neviditelnost a s ní spojená existence ve společnosti. Podaří se mu zachovat lidskou tvář? K čemu ho jeho neuvěřitelný experiment přivede?

The Invisible Man - audiokniha obsahuje příběh v angličtině, který je určen pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v angličtině. Na motiv Herberta George Wellshe zpracovala Dana Olšovská. Audioknihu namluvil rodilý mluvčí Phil Watson.