Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Svobodní bastardi

Svobodní bastardi

Jonathan French

Délka: 26 h 21 min
Interpret: Pavel Soukup
Vydavatel: Audiotéka, Host
Vydáno: 2023
Série: Souzené země díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.49 GB

Vyvrcholení fantasy série nasáklé krví a sarkasmem

Do Souzených zemí dorazila dlouho očekávaná válka a Kaňour se ocitá na frontové linii. Při osvobozování kříženců z hispartské Elleriny si z nečekaného setkání s bojovnými Ocelovými mnichy odnese krvavé zranění. Při následném střetu s mocným hispartským vojskem jej pak záhadná bojovnice obdařená čarovnou mocí probodne oštěpem.

A to je teprve začátek epického příběhu trojkrevného bojovníka, který se po boku Nádherné, Šakala a ostatních Bastardů snaží zvrátit válečnou štěstěnu na stranu utlačovaných kříženců. Nečekané pomoci se jim dostane od mazaného čaroděje Šikuly, jenž coby vyslanec Tyrkánské říše sleduje vlastní záměry, a Bastardi by se před ním tudíž měli mít i nadále na pozoru.

Zatímco Nádherná se Šakalem válčí v jiných částech Souzených, Kaňour a další Bastardi se pod Šikulovým vedením vydávají do srdce Hisparty, na tajemné místo v hlubokých lesích a poté přímo na královský dvůr, aby zde svedli se svým sveřepým nepřítelem konečný souboj o budoucnost Souzených zemí.

Audiokniha Svobodní bastardi obsahuje třetí díl fantasy série Souzené země. Autor Jonathan French, překlad Ladislav Václavík. Čte Pavel Soukup, režie Jakub Tabery.

více

Série Souzené země

Obálka audioknihy Šedí bastardi
Šedí bastardi
Obálka audioknihy Praví bastardi
Praví bastardi
Obálka audioknihy Svobodní bastardi
Svobodní bastardi

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma