Obálka audioknihy Když zpívají cvrčci

Interpret: Martin Zahálka
Vydavatel: Motto
Vydáno: 2019

Naděje někdy přichází z nečekaných míst. Reese Mitch je nemluvný samotář. Celé dny tráví u jezera Burton, opravuje lodě a snaží se zapomenout na minulost… Pak se ale shodou okolností setká s Annie, sedmiletou holčičkou s nemocným srdcem, a náhle stojí před obtížnou volbou. Možná by mohl dívce pomoci, ale dokáže překonat vlastní bolest a čelit svým tragickým vzpomínkám?

Na náměstí ospalého jižanského městečka stojí stánek s citronovou limonádou, který provozuje sedmiletá Annie. Má nemocné srdce a prodejem limonády si vydělává peníze na operaci, která by jí mohla zachránit život.

Shodou okolností se u jejího stánku zastaví nemluvný samotář Reese Mitch, který se po tragické smrti své manželky vzdal práce chirurga a uchýlil se k jezeru Burton, kde opravuje lodě a snaží se zapomenout na minulost.

Jejich životy se po osudovém setkání navždy změní a Reese náhle stojí před těžkým rozhodnutím: aby mohl Annie pomoci, bude muset čelit svým bolestným vzpomínkám.

Když zpívají cvrčci – audiokniha obsahující příběh o pozoruhodném přátelství mezi sedmiletou Annie a samotářem Reesem. Autorem je Charles Martin. Čte Martin Zahálka.