Obálka audioknihy Bratr

Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Série: Klara Walldéen díl 2

Jasmine Ajamová utekla před svou minulostí z drsné stockholmské čtvrti Bergort do New Yorku. Jednoho dne ale dostane zprávu, že nepokoje v ulicích Stockholmu mají co dočinění se zmizením jejího mladšího bratra. Říká se, že se radikalizoval a zemřel v Sýrii v boji za Islámský stát. Ale Jasmine se má dozvědět, že to není úplná pravda. Co se mu doopravdy stalo?

Mezitím se Klara Walldéonová v Londýně snaží dopsat zprávu o důsledcích možné privatizace policie, kterou má odprezentovat nejvyšším politickým činitelům Evropské unie. V jejím okolí ale začne docházet k podivným událostem. Klara pochopí, že může nevědomky přispívat k velice temné agendě.