Obálka audioknihy Plavec

Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Série: Klara Walldéen díl 1

V osmdesátých letech 20. století zanechává americký agent svou právě narozenou dcerku napospas osudu a mizí. Od té doby záměrně vyhledává nebezpečí a adrenalin a snaží se na vše zapomenout. Jediná věc, která pro něj ještě něco znamená, je plavání.

O třicet let později se Klara Walldeenová, švédská právnička Evropské komise, dozvídá něco, co by věděl neměla, a ocitá se v obrovském nebezpečí. Spolu se svým bývalým přítelem, který se věnuje zkoumání válečných zločinů, prchá přes zimní Evropu a jediný, kdo jim může pomoci, je Plavec. Povede se mu to?

JOAKIM ZANDER
Jedna z nových hvězd švédské literární scény. Narodil se ve Stockholmu, žil v Sýrii, Izraeli nebo USA. Vystudoval právo a sám nyní pracuje jako právník pro Evropskou komisi. Thriller Plavec je jeho prvotinou. Druhým románem v sérii s postavou Klary Walldéen je Bratr.

JAN HÁJEK
Je český, především divadelní herec. Studoval na brněnské JAMU a v roce 2006 získal Cenu Thálie v kategorii Talent roku. Od té doby je členem činoherního soubor Národního divadla, ale hostuje i v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě.

IVANA MILBACHOVÁ
Výborná česká dabérka. V roce 2013 získala Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Prezidentské volby. Svůj hlas propůjčila Dr. Quinnové ve stejnojmenném seriálu.

Copyright © Joakim Zander, 2013. Published by agreement with Ahlander Agency. Cover design © Hummingbirds. Cover picture © Love Lannér. Translation © Luisa Robovská, 2015.

Audiokniha Plavec je thriller o vině a zadostiučinění, který napsal Joakim Zander. Vypráví Jan Hájek a Ivana Milbachová.

Série Klara Walldéen

Obálka audioknihy Plavec