Obálka audioknihy Akos Avoláš

Interpret: Dávid Uzsák
Vydavatel: Fond na podporu umenia, Wisteria Books
Vydáno: 2023

Dobrodružná cesta malého citrónového dinosauríka.

Malý dinosaurík si pamätá len to, ako mu mama vraví: „Do tej jaskyne nesmieš nikdy vkročiť!“ Tak tam, samozrejme, vkročil. Potom to už bolo len samé tresk! bum! plesk! Zrazu sa ocitá medzi ľuďmi. O šesťdesiatpäť miliónov rokov neskôr. A práve vtedy sa začína jeho dobrodružná cesta naprieč krajinami s novými kamarátmi – chlapcom Laurentom a psom Brunom. Aby našli spôsob, ako dostať dinosauríka naspäť domov, sú odhodlaní prejsť aj celý svet.

Neskrátenú verziu knihy s cestovateľskou chuťou číta Dávid Uzsák.

Pre děti 8+

Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

| autor: © Marka Staviarska 2021 | interpret: Ⓟ Dávid Uzsák 2022 | zvuk © Alžbeta Vrzgula/Miroslav Králik 2022 | hudba © Andrew_G 2022 | réžia © Alžbeta Vrzgula 2022 | ilustrácie © Adela Režná 2021 | dizajn obálky © Silvia Vargová 2021 | grafická úprava © Ryc Trable 2022 | foto herca © Stana Topolská | foto autorky © Miroslava Rogulová 2022 | Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2022 © 2022 |

Audiokniha Akos Avoláš - autor Marka Staviarska, číta Dávid Uzsák.