Tajemství staré bambitky

Evžen Gogela

Koupit za 209 Kč Cena včetně DPH

Délka: 3 h 36 min
Interpret: Jan Čenský
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 203 MB

Původní hudba a písně skvěle doplňují atmosféru vyprávění, vytvořeného podle oblíbené filmové pohádky

Před deseti lety vznikla televizní "vánoční" pohádka Tajemství staré bambitky. Protože příběh jednoduše a s humorem propojuje pohádkový svět se současným, včetně všech nešvarů, získal si velkou oblibu nejen u dětí, ale i dospělých. Právem se tak zařadil do zlatého fondu českých pohádek.

S blížícím se datem premiéry navazujícího filmu Tajemství staré bambitky 2 (prosinec roku 2021) vychází nyní audiokniha, stvořená podle nezkráceného scénáře k dílu prvnímu. Dozvíme se v ní historii lásky prince Jakuba k Aničce, dceři hrnčíře, i princovu cestu k důležitým životním krokům. Jakubovi královští rodiče nechali vládu nad celou zemí v rukách chamtivých rádců, sužujících zemi nesmyslnými daněmi. Jediným ochráncem okrádaných obyčejných lidí byl loupežník Karaba, který vracel uloupené peníze zpět chudým. Když se ovšem z loupežníka stal hrnčíř, věhlasu svého otce se chopí právě Anička, aby pomohla napravit nespravedlnost.

Příběh čte Jan Čenský, ve filmu hrající Jakubova královského otce. Čenského schopnost zvukové charakteristiky jednotlivých postav je mimořádná, vtipná a zároveň nesmírně citlivá.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky