Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Až na kost

Až na kost

Ellison Cooper

Délka: 10 h 10 min
Interpret: Andrea Elsnerová
Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2024
Série: Sayer Altairová díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 573 MB

CO SE STALO S ČTYŘIADVACETI ZMIZELÝMI STŘEDOŠKOLÁKY ZE ŠKOLNÍHO AUTOBUSU?

Ve Washingtonu se ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost. Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná budovat agentka Sayer Altairová konečně svůj život znovu od začátku. Její výzkum mozků psychopatů začíná přinášet své výsledky.

Sayeřina nově nalezená spokojenost se však ocitá v ohrožení, když je povolána k vyšetřování případu zavražděné dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v kruhu zvířecích figurek pod záhadným, krví napsaným vzkazem. Když zjistí, že mrtvé děvče je jedním ze čtyřiadvaceti pohřešovaných středoškoláků, Sayer rychle pochopí, že nic na tomto případu není tak, jak to vypadá. Přestože se v průběhu vyšetřování zaplétá do sítí falešných identit a stop, vše stále více poukazuje na její vlastní život.

Má-li si Sayer zachovat naději na záchranu pohřešovaných dívek a zároveň ochránit vše, co miluje, musí se postavit své bolestné minulosti a zjistit, co ji s vyšinutým vrahem spojuje.

Audiokniha Až na kost, autorka Ellison Cooper, čte Andrea Elsnerová.

více

Série Sayer Altairová

Obálka audioknihy V kleci
V kleci
Obálka audioknihy Pohřbení
Pohřbení
Obálka audioknihy Až na kost
Až na kost

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma