Obálka audioknihy Pohřbení

Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2023
Série: Sayer Altairová díl 2

Druhý případ oblíbené agentky Sayer Altairové, která se opět pouští do pátrání po zvráceném sériovém vrahovi.

Sayer Altairová, neurovědkyně studující mysl psychopatů, se konečně vrací zpátky do terénu. Je povolána, když se agent FBI Max Cho, který se ve volném čase vydal se svou fenkou Konou na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí..

Ukáže se, že kosterní pozůstatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii pocházejí z doby před téměř dvaceti lety, tedy ze stejné doby, kdy záhadně zmizela oblíbená místní teenagerka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly. A když se objeví děsivá stopa, která tato těla spojí s nedávno unesenou ženou a její malou dcerou, musí Sayer odhalit souvislost mezi starými kostmi a novými těly dříve, než se matka a dítě stanou dalšími oběťmi.

Stejně jako u prvního dílu se můžete těšit na neskutečně napínavou detektivku plnou důmyslného vyšetřování, překvapivých objevů a nečekaných zvratů.

Audiokniha Pohřbení, autorka Ellison Cooper, čte Andrea Elsnerová.

Série Sayer Altairová

Obálka audioknihy V kleci