Obálka audioknihy Album scén z divadelních her – Drda, Vančura, Klicpera

Interpret: Jaroslav Průcha
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2020

Audiokniha Album scén z divadelních her obsahuje vybrané scény z díla Jana Drdy, Vladislava Vančury a Václava Klimenta Klicpery.

Nový kompilační titul určený pouze pro digitální obchody vám představuje nahrávky scén z divadelních her z různých období, z různých divadel a různých autorů.

V tomto případě Jana Drdy (Hrátky s čertem, Dalskabáty, hříšná ves), Vladislava Vančury (Alchymista, Josefína) a Václava Klimenta Klicpery (Zlý jelen).

Pojďte s námi do divadla - potěšíte se nezapomenutelnými hlasy a profesionálními výkony herců a hereček Jaroslava Průchy, Jaroslava Vojty, Vlasty Chramostové, Otmara Korbeláře, Jaroslava Moučky, Ilji Prachaře, Ilji Racka, Ivy Janžurové, Ladislava Potměšila a dalších skvělých umělců.