Obálka audioknihy Zachraňme Johanku!

Zachraňme Johanku!

Kateřina Richterová

Interpret: Kryštof Hádek
Vydavatel: Kateřina Richterová
Vydáno: 2014

Zachraňme Johanku! je příběh, který má otevřít a pohladit dětskou duši. Vypráví jej Kryštof Hádek, nositel Českého lva, obal ilustroval Vhrsti, nositel několika prestižních ocenění.

Jednoho večera se okno dětského pokoje promění v obří obrazovku. Na ní se začne odvíjet příběh stromu na začátku světa a jeho obyvatel - okřídlených víl Vutavěnek a zemních skřítků Vutílků. Strašlivý vítr, co všechno může, odnese Vutílka Leukáše ze světa na začátku do světa lidí a společná cesta nemocné Johanky, jejího bratra Hynka a malého skřítka za uzdravením začíná...
Pohádka, která se vám dostává k uším, vypráví o právu každého na čistý vzduch a čistou vodu. Ovšem zejména jde o napínavý příběh o hloubce přátelství, sounáležitosti, překonání strachu a o tom, že všichni jsme jedné krve.

Určeno pro děti 5-11 let a jejich rodiče bez omezení věku. Doporučení pro práci s textem a více na http://www.zachranmejohanku.cz/

Zachraňme Johanku! - audiokniha obsahuje pohádkový příběh pro děti od pěti do devadesáti devíti let a jejich všímavé rodiče. Autor Kateřina Richterová, čte Kryštof Hádek.