Svatba protikladů

Délka: 30 min
Interpret: Alita Zaurak
Vydavatel: Mandalia
Vydáno: 2012
Typ souboru: MP3
Velikost: 28 MB

Svatba protikladů - tantrická meditace, jejíž autorkou je Alita Zaurak. Audioknihu přednáší samotná autorka.

Slovem vedená tantrická meditace je inspirací pro jednotlivce i páry, je podivuhodným rituálem, procesem niterné alchymie a tvořivosti. S pomocí dechu a vizualizace vyrovnáváme energii muže a ženy uvnitř nás. Tak léčíme a harmonizujeme své partnerské vztahy a milostný život a pomáháme sami sobě stát se harmonickou a celistvou bytostí. Tantra znamená rozšíření – můžeme tedy rozšířit své chápání partnerství a sexuality, můžeme je proměnit v božskou záležitost, kterou také ve skutečnosti jsou.

Během této vedené meditace můžeme jednoduchým způsobem, pomocí dechu, vizualizace a následovného hlubokého prožitku uchopit základní tantrické principy:
Přijímáme své mužské či ženské tělo.
Přijímáme existenci muže či ženy ve svém životě.
Setkáváme se nejen na tělesné, ale i na srdeční a duševní úrovni.
Mezi námi i v nás proudí energie, se kterou můžeme tvořit, léčit se, vnímat jí.

Svatba protikladů je podivuhodným rituálem, procesem niterné alchymie a tvořivosti, který může probíhat v páru a stejně tak i uvnitř nás jako jedinců. Tantra znamená rozšíření – můžeme tedy rozšířit své chápání partnerství a sexuality, můžeme je proměnit v božskou záležitost, kterou také ve skutečnosti jsou.
Rodíme se v mužském či ženském těle a celý život směřujeme k setkání se svým protikladem, se svým životním partnerem či partnerkou, k prožitku znovusjednocení. Toto směřování, tato setkávání a oddělování, sbližování a rozchody se často neobejdou bez bolesti, konfliktů, zklamání, rozčarování, pocitu nenaplněnosti.
Dlouho jsme totiž nechápali, že veškeré naše partnerské vztahy dokonale odrážejí vztah dvou základních energií uvnitř nás.
V jednu chvíli se probouzíme a zjišťujeme, že partnerův vztah k nám je jen materializací našeho vztahu k sobě samým...
Nejrůznější prožitky z partnerství jsou velmi cennou zkušeností, zároveň však prožité strachy a zklamání z minulosti vytvářejí určité vzorce, podle kterých se mohou skládat i naše vztahy budoucí. Nakonec jsme tak vyčerpáni, že ztrácíme sílu vůbec do nějakých vztahů vstupovat. To vše tak dlouho, dokud nepochopíme a nezačneme se měnit – pracovat sami na sobě a tak léčit a harmonizovat i svůj milostný život.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma