Tělo a duše aneb jak se přijmout a mít se ráda

Délka: 1 h 29 min
Interpret: Zdenka Blechová
Vydavatel: Nakladatelství Zdenka Blechová
Vydáno: 2012
Typ souboru: MP3
Velikost: 84 MB

Tělo a duše aneb jak se přijmout a mít se ráda - tato audiokniha, jejíž autorkou je Zdenka Blechová, vám pomůže přijmout své tělo a vážit si sama sebe.

Meditace pomáhá obnovovat vaše buňky v těle, abyste se mohli uzdravit. Vrací vás do minulosti a léčí bloky, ke kterým došlo tím, že jste zapomněli na sebe. Každodenním posloucháním meditace se vaše tělo uzdravuje, protože se ho znovu učíte přijímat jako svoji součást a uvědomujete si stále více hodnotu svého zdraví.
Titul obsahuje dvě skladby. První skladbou je mluvená meditace a druhou skladbou je hudba, pod jejímž prahem je nahrána mluvená meditace. Tuto hudbu můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv a přesto vás bude léčit. Je dokázáno, že i když usnete při televizi nebo při meditaci, vše, co se okolo vás děje a co slyšíte, vaše podvědomí zaznamenává. A tak i při hudbě vaše podvědomí bude zaznamenávat slova mluvené meditace, a tím vám pomáhat k uzdravení. Hudbu můžete poslouchat neustále, třeba i v autě.
S audioknihou pracujte tak, že si každý den vyhradíte čas na mluvenou meditaci, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Vypněte zvonek, telefon atd. Meditaci můžete poslouchat ve stejném čase, nebo v jiném dle vašich možností. Druhou skladbu, hudbu, můžete poslouchat kdykoliv během dne a třeba i víckrát.
Pravidelným posloucháním budete mít možnost si uvědomit, jak je pro vás každá část vašeho těla důležitá. Budete milovat každou buňku vašeho těla a ona vás.
Audioknihu poslouchejte každý den pravidelně po dobu jednoho měsíce. Pak vynechte jeden měsíc a znovu poslouchejte jeden měsíc. Takto můžete neustálý proces opakovat neustále, dokud se nebudete cítit vitální a zdraví.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma