Obálka audioknihy Profesor Ulipispirus a jiné pohádky

Interpret: Martin Holík
Vydavatel: Slyš.to
Vydáno: 2020

Pohádkové příběhy Tomáš Špidlíka, moravského kněze a jezuity, oplývají moudrostí, laskavostí i jemným humorem. Příběh roztržitého profesora, který se snaží rozřešit neuvěřitelně těžký úkol a najde jen tak mimoděk správné řešení v setkání s dítětem nebo král, který dostane vševidoucí zrcadlo k odhalení všech zlých úmyslů a náhodou jej obrátí na sebe, jsou příklady pohádek, ve kterých se sice vyskytují nadpřirozené věci, ale příběhy mají vždycky něco navíc. A to navíc vás přiměje poslouchat víckrát, ať už jste malí nebo velcí. Pohádky načetl s velkým zaujetím ředitel Radia Proglas o. Martin Holík.

Profesor Ulipispirus a jiné pohádky – audiokniha obsahuje poeticky laděné pohádky a bajky Tomáše Špidlíka. Čte Martin Holík.