Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Safíroví ledňáčci a Glutaman

Safíroví ledňáčci a Glutaman

Bogdan Trojak

Délka: 3 h 54 min
Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Baobab
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 220 MB

Partu Safírových ledňáčků tvoří Vojta Kolanda s jedním okem zeleným a druhým modrým, zavalitý vynálezce Denis Ovesný a neuvěřitelně mrštný Loan Bach. Všichni z Rohanska, přístavní čtvrti s velkou tržnicí plnou tajemných vůní a obchodníků, na něž začíná tlačit rozpínající se obchod, který vlastní neproniknutelný a zlověstný G. Ti tři se náhodou zmocní tajného deníku kapitána jedné zvláštní říční lodi. Spolu s malou Justýnkou a jejím bratrem Kajetánem se vydají po stopě podivných a ne zrovna etických objevů jistého šíleného vědce.

Čeká je pátrání se spoustou překvapení, objev podivných stvoření, let rotundou, ale také souboje s trojkou drsných záškodníků a nakonec i střetnutí s tajemným… s kým vlastně? To už se dozvíte v napínavém dobrodružství plném znepokojivých zvratů a nečekaných souvislostí, ale i překvapivých obrazů a vtipného jazyka.

Safíroví ledňáčci a Glutaman – audiokniha obsahuje dobrodružný příběh pro děti a mládež. Autor Bogdan Trojak, čte Jiří Lábus a Lenka Dusilová. Hudba Kryštof Marek, režie Dimitrij Dudík.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma