Dědečku, ještě vyprávěj

Délka: 1 h 39 min
Interpret: Ladislav Špaček
Vydavatel: Mladá fronta
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 93 MB

Dědečku, ještě vyprávěj - audiokniha obsahuje volné pokračování úspěšné audioknihy pro děti Dědečku, vyprávěj. Autor i interpret je Ladislav Špaček.

Malá Viktorka naslouchá pohádkám a příběhům, které ji učí základům etikety a pomáhají jí utvářet si pohled na svět kolem sebe. S dědečkem prožívá různé příhody společné dětem jejího věku a učí se, jak se zachovat v různých situacích, které život přináší.

Ladislav Špaček (*1949)
Původní profesí pedagog. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, později Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na katedře českého a slovenského jazyka FF UK učil historický vývoj spisovné češtiny. Od roku 1990 pracoval v Československé televizi jako vedoucí domácího zpravodajství a zároveň byl parlamentním zpravodajem a moderátorem pořadu Události, komentáře. V letech 1992 až 2003 mluvčí prezidenta republiky Václava Havla a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Během svého působení na Pražském hradě navštívil spolu s prezidentem Havlem přes padesát zemí světa a absolvoval stovky společenských událostí na nejrůznějších úrovních. Je spoluautorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa, autorem knih Etiketa, Velká kniha etikety a Slon v porcelánu aneb jak se neztratit v labyrintu etikety. Pravidelně publikuje v médiích a pořádá přednášky o mediální komunikaci a etiketě pro vrcholové manažery a politiky.

více

Série Dědečku vyprávěj

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma