Obálka audioknihy Koniáš a Bakly - Mrtví muži

Interpret: Zdeněk Velen
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2024

Koniáš a Bakly – dva legendární hrdinové české fantasy v jedné audioknize!

Koniáš překáží císařské válečné mašinerii víc a víc. Náklady na jeho dopadení už ani nerozhodují – rozkaz je jasný, jednou provždy se zbavit muže mnoha tváří: šermíře, žoldnéře, muže na stezce.

Bakly půl svého života vede s tím samým císařstvím soukromou válku, a není to život bůhvíjaký. Ostatně, podle jeho vlastních slov: „Jen to nejhorší je pro mě dost dobrý.“

Nejtěžší je zabít ty, kteří nad svůj život staví něco cennějšího…

MIROSLAV ŽAMBOCH
Literární legenda české fantasy a sci-fi, scénárista. Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a nyní pracuje v ÚJV Řež, a. s. Za posledních 30 let se stal ikonou české akční sci-fi a fantasy. Společně s Jiřím W. Procházkou založil knižní dobrodružnou sérii Agent JFK (dodnes přes 40 dílů). Je stále aktivní na poli české fantastiky. Je oceňovaným autorem mnoha fantasy i sci-fi románů i povídek oceněných literárními cenami. Jeho knihy vycházejí i v Polsku.