Obálka audioknihy Charlie Chaplin: Můj životopis

Vydavatel: Autreo
Vydáno: 2022
Velikost: 1.29 GB

Ve své autobiografii vzpomíná Charlie Chaplin, jeden z nejslavnějších a nejpopulárnějších filmových tvůrců a současně herců němého filmu, na svou životní i uměleckou dráhu od nejútlejšího chudého mládí, přes dobu úspěšnou a bohatou, na časy strávené v rodné Anglii, v Americe, až po poslední léta strávená ve Švýcarsku.

Zaposloucháme se do vyprávění o tragických okolnostech Chaplinova dětství, o jeho hereckých a filmových počátcích.

Příběh se nese od chvíle, kdy kdy se s matkou ze tří pokojů přestěhovali do dvou a pak do jednoho, přes okamžik, kdy si oblékl kostým, buřinku a boty a kdy se tak narodila postava jeho tuláka, která následně žila po mnoho let svým vlastním životem. Množstvím událostí a faktů, spoustou setkání slavného člověka se slavnými lidmi, je vyprávěn příběh umělce, který se zapsal do srdcí miliónů diváků celého světa hlubokým lidstvím svých postav.

Nahrávka vznikla podle knihy Charlese Chaplina – Charlie Chaplin: Můj životopis

Audiokniha Charlie Chaplin: Můj životopis. Autor Charles Spencer Chaplin. Čte Jan Eisler.