Obálka audioknihy Neumannovy Poděbrady 1978

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2020

Obsah:

I. cena v kategorii mladých profesionálních umělců - Živí a mrtví-úryvek (Vladimír Mináč)

I. cena v kategorii mladých profesionálních umělců - Část kompozice z veršů Miroslava Válka, Milana Rúfuse, Jána Buzássyho

II. cena v kategorii mladých profesionálních umělců - Část montáže z veršů Markéty Procházkové

I. cena v kategorii posluchačů vysokých divadelních škol - Noc s Hamletem-úryvek (Vladimír Holan)

II. cena v kategorii posluchačů vysokých divadelních škol - Ročník 24-úryvek (Jiří Šotola)

III. cena v kategorii posluchačů vysokých divadelních škol - Moje Blues - úryvek (Josef Kainar)

Audiokniha Neumannovy Poděbrady 1978 obsahuje celostátní přehlídku uměleckého přednesu, která vycházela od roku 1974 na deskách Supraphonu. Další díl této řady vydaný původně na EP kompletu v roce 1979 vychází nyní poprvé digitálně.