Obálka audioknihy Klíče k vysoké efektivitě a produktivitě

Klíče k vysoké efektivitě a produktivitě

Dan Miller

Interpret: Vítězslav Kryške
Vydavatel: Media Empire
Vydáno: 2012

Používáním uvedených zákonů a pravidel v praxi můžete v nadcházejících měsících dosáhnout více, než většina lidí v průběhu celého života. Nejdůležitější vlastností, kterou v sobě můžete rozvinout k dosažení životních úspěchů, je návyk začít jednat v souladu se svým plány, cíli a nápady. Čím častěji to budete zkoušet, tím rychleji dosáhnete úspěchu. Mezi počtem věcí, které zkoušíte, a vašimi úspěchy v životě existuje bezprostřední souvislost.
Pouze výjimečné výsledky budou na trhu odměněny. Za průměrnou efektivnost můžeme počítat jen s průměrnou odměnou. Nižší efektivnost nám zaručí pocit porážky a frustrace. V obecném ekonomickém systému tvé příjmy ovlivňují tři hlavní principy:
- co děláš,
- jak dobře to děláš
- a jak těžké je tě zastoupit.

Zisky nebo ztráty na majetku ovlivňuje to, zda se řídíte nejnovějšími trendy, nebo si pouze udržujete kvalifikaci, kterou jste získali dosud. Je to záležitost každodenní volby.

Z obsahu:
- test vašich schopností
- jak se stát expertem ve své branži
- jak vytvořit efektivní kolektiv
- jak získat důležité lidi
- jak naplánovat budoucnost
- klíče k pocitu štěstí, sebedůvěry, síly a dobré nálady
- stanovení priorit
- jak předvídat důsledky
- jak se nastartovat k provedení jakéhokoliv úkolu
- jak se naučit ovládnout všudypřítomný strach?
- teorie omezení
- jak zvýšit vlastní kreativitu?

Způsob, jakým reagujete na strach a zklamání, je obvykle přesným ukazatelem toho, jak velká je pravděpodobnost, že dosáhnete obrovského úspěchu.

Klíče k vysoké efektivitě a produktivitě - motivační audioprogram z úspěšné řady audioknih z oblasti firemního a osobního rozvoje z pera Dana Millera. Interpretuje Vítězslav Kryške.