Obálka audioknihy Manželé v běhu

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023

OD AUTORŮ ÚSPĚŠNÉHO BLOGU RUNNING2.CZ

Jsou dva a jsou sví. Ona je Býk a on Beran. Ona dámička, která odjakživa nesnášela běhání i soutěžení. On kluk, co běhal každý den do školy a taky závodil. Ona byla odjakživa samá ruka, samá noha a snědla toho víc než všichni chlapi v rodině. On se sportem praštil v pubertě a postupně se projedl k váze menšího slona, takže bez zadýchání nevyšel ani schody.

Stačila jedna pracovní porada v redakci a svět se jim obrátil naruby. Soňa jako mávnutím kouzelného proutku vyměnila podpatky, sukně a parfémy za tenisky a zpocená trička. A zanedlouho se účastnila závodů, nad kterými zůstává rozum stát. Michal potřeboval zhubnout, a tak se k běhu zase vrátil. Šlo to pomalu, ale každý krůček a shozený gram ho posouval dále k cíli – k maratonům, ultraběhům, a nakonec až k minus čtyřiceti kilům. A pak se na jednom závodě potkali. Zajímá vás, proč Michal po půlmaratonu oněměl, jaké byly jejich společné tréninky a co to znamená mít svatbu na největším běžeckém závodě u nás?

Zaposlouchejte se do příběhu manželů v běhu, motivátorů a autorů úspěšného běžeckého blogu Running2!

SOŇA HRABEC KOTULKOVÁ
Soňa Hrabec Kotulková (* 1976) sice vystudovala střední umělecko-průmyslovou školu v Ostravě a pedagogickou fakultu s oborem učitelství pro ZUŠ v Olomouci, ale její profesní život ji zavedl někam úplně jinam – píše a pracuje jako redaktorka na volné noze. Jejím oborem jsou kosmetické, sportovní a lifestylové články. Dlouhá léta byla součástí redakce lifestylového časopisu pro ženy Marianne. Běhat sice začala úplnou náhodou, avšak ta jí naprosto obrátila život naruby – našla tak svůj velký koníček, životní lásku i akční styl života.

MICHAL HRABEC
Michal Hrabec (* 1977) byl do svých 14 let nadějným sportovcem, pak ale přišel zlom, a ač se stále považoval za sportovce, stal se z něj typický manažer, kterého více zajímají čísla než vlastní život. Až zdravotní problémy ho donutily znovu se hýbat a začít si plnit své sny. To byl teprve začátek cesty. Cesty, která ho přivedla k jeho lásce a změnila i pohled na vše kolem. Nyní Michal pracuje jako redaktor, konzultant a řídí i svůj zdravotnický start-up.

Oba milují cestování, hory a ultra běžecké výzvy. O všem, a hlavně o běhání, píšou už několik let úspěšný běžecký blog Running2.cz.

MICHAELA MAUREROVÁ

Audiokniha Manželé v běhu, autoři Soňa Hrabec Kotulková a Michal Hrabec, čtou Michaela Maurerová a Václav Neužil.