Obálka audioknihy Blackout

Interpret: René Slováčková
Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2023

TOTÁLNÍ VÝPADEK PROUDU ROZPOUTÁ CHAOS S DĚSIVÝMI NÁSLEDKY.

Jedné chladné únorové noci zhasnou všechna světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato i v Rakousku, Německu, pak ve Švédsku, Francii, Belgii a Švýcarsku.

V celé Evropě se hroutí elektrická síť, zhasnou pouliční lampy, přestanou fungovat semafory a výtahy, metra uváznou v tunelech. Když bývalý hacker a programátor Piero Manzano začne vyšetřovat příčinu této katastrofy, brzy se stane hlavním podezřelým, a vydává se proto společně s mladou novinářkou Lauren Shannonovou na útěk.

Mezitím se situace v ulicích vyostřuje. Nefungují telefony, zkolabovala veškerá doprava, není benzín, voda, ani jídlo v supermarketech. A aniž by o tom běžná populace věděla, jaderné reaktory se začínají přehřívat…
Závod s časem začíná. Protože pokud se nepodaří tuto katastrofu zvrátit, zítra bude pozdě.

Strhující katastrofický thriller, který vás donutí k zamyšlení. Jste přiraveni na Blackout?