Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Rudá volavka

Rudá volavka

Jason Mattews

Délka: 20 h 2 min
Interpret: Petr Kubes
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.13 GB

Současné Rusko. Krásná a talentovaná baletka Dominika Jegorovová je donucena předčasně ukončit kariéru a její život najednou ztratil smysl. Její sebekázně a obrovské vůle si všimne strýček, který pracuje u ruských tajných služeb, a Dominiku naverbuje. Ta ale vůbec netuší, do jakého kolotoče lží, konspirací, a hlavně do jakého nebezpečí se dostala.

Projde speciálním výcvikem pro volavky, sexuální špionky, a nakonec je nasazena na Nathaniela Nashe, agenta CIA, který v Rusku operuje. Nejprve spolu vedou špionský souboj, nakonec ale budou bojovat i se vzájemnými city. A Nate musí Dominiku přesvědčit, že on je ten, komu by měla věřit. Kniha Rudá volavka se stala předlohou stejnojmenného úspěšného filmu, ve kterém hraje hlavní roli Dominiky Jennifer Lawrence.

JASON MATTHEWS
Je bývalý důstojník CIA, který se vydal na dráhu spisovatele. U CIA pracoval 33 let a sám byl zapojen v mnohých protisovětských akcích. Sloužil ve státech východní Evropy, ale i ve východní Asii nebo v Karibiku. Podílel se i na protiteroristických akcích. Rudá volavka je jeho první kniha. Nyní žije v Jižní Karolíně.

PETR KUBES
Pochází z Olomouce. Po gymnáziu začal studovat divadelní fakultu v Praze pod vedením režiséra Luboše Pistoria a herce Jiřího Adamíry. Své první angažmá strávil v Mladé Boleslavi, poté se přesunul Městských divadel pražských, konkrétně do Divadla Rokoko, kde působil čtyři roky. Současně hostoval také v Národním divadle, v Divadle v Řeznické nebo v Divadle Minor. Od roku 2003 působí v Moravském divadle Olomouc. Vedle své divadelní práce velice rád spolupracuje s Českým rozhlasem a katedrou bohemistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. K jeho nejvýraznějším rolím, které dosud ztvárnil, patří Shakespearův Hamlet, Ibsenův Solnesse či Salieri v Shafferově Amadeovi. Pro Audiotéku načetl audioknižní seriál Stíny New Orleans nebo bestseller Boss Babiš.

Copyright © 2013 by Jason Matthews. Translation © Jiří Balek – dědicové, 2014.

Audiokniha Rudá volavka je příběh o síle, kterou v sobě našla mladá žena v těžkých životních podmínkách. Napsal Jason Matthews. Vypráví Petr Kubes.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma