Obálka audioknihy Jen vzpomínky zůstanou... Václav Vydra, Josef Suk

Interpret: Eduard Kohout
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2019

Nový kompilační titul určený pouze pro digitální trh "Jen vzpomínky zůstanou..." představuje archivní nahrávky vzpomínek mnoha známých osobností na jiné vzácné a důležité osobnosti našeho kulturního života.

Tentokrát na skvělého českého herce VÁCLAVA VYDRU (*29. 4. 1876 – †7. 4. 1953) vzpomínají jeho kolegové Eduard Kohout, Marie Vášová, Jiří Dohnal, Otomar Krejča, Marie Podvalová, Jan Werich a Jiřina Šejbalová

Na českého skladatele JOSEFA SUKA (*4.1.1874 – †29.5.1935) vzpomínají jeho žáci a kolegové Pavel Bořkovec, Klement Slavický, Dalibor C.Vačkář, Emil Hlobil, Dr. Julius Kalaš a vzpomínání opět uzavírá Jiřina Šejbalová.

Zajímavé vzpomínky, autentické hlasy, obojí hodno zachování – dokumenty doby na druhou!

V audioknize Jen vzpomínky zůstanou... 12 osobností vzpomíná na herce Václava Vydru a skladatele Josefa Suka. Hovoří Eduard Kohout, Ota Sklenčka, Jan Werich, Jiřina Šejbalová a další.