Nikdy se nepřestala usmívat

Délka: 7 h 6 min
Interpret: Jitka Kahounová
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 400 MB

Audiokniha Nikdy se nepřestala usmívat obsahuje thriller, jehož autorem je Martin Štefko. Čtou Jitka Kahounová, Petr Sojka a Vít Dvorský.

Robert Jenkins je uznávaný soudní psychiatr. Před sebou má případ, díky kterému už jeho jméno nikdy nezapadne. Alexandra je obyčejnou ženou, která nikdy nestála v centru dění. Nyní se však ocitla ve světle reflektorů s krví na rukou. Masová vražedkyně. 168 chladnokrevných zabití. Rekonstrukce případů potvrzují přiznání. Spravedlivý trest. Je vše tak jednoznačné, jak se zdá?

MARTIN ŠTEFKO
Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově, kde žil až do svých 26 let. Od tohoto roku žije nedaleko Českých Budějovic – trochu na venkově, aby měl klid, ale zase ne tak daleko, aby v zimě zapadal sněhem. Zde se věnuje svojí práci. Kromě toho se od svých zhruba patnácti let věnuje vlastní, beletristické tvorbě...

Fantastická literatura mu učarovala a ve své tvorbě se zaměřuje na různé formy hororu, thrilleru, sci-fi a fantasy. Není žánrově vyhrazený, v některých případech se mu – hlavně v poslední době – daří dokonce od fantastických prvků ve své tvorbě upustit.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma