Obálka audioknihy Gossip Girl 4: Protože znám svou cenu

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Gossip Girl díl 4

Přihlášky na vysokou jsou odeslány a přichází čas se bavit! Pro Serenu a Blair to platí dvojnásobně – blíží se totiž newyorský Fashion Week, módní událost roku. Nad manhattanskou smetánkou se však stahují mračna. Dokáže Serena zachránit svůj vztah s Aaronem, Blaiřiným nevlastním bratrem? Odpustí Vanessa Danovi nevěru? A co je zač Blaiřin tajemný objev z Yale? Pro odpovědi není třeba chodit daleko – Super drbna jako by byla vždy o krok napřed...

Tato knižní série je předlohou ikonického televizního seriálu Gossip Girl, ve kterém odstartovali svoji hereckou kariéru například Blake Lively nebo Penn Badgley. V roce 2021 se seriál dočkal rebootu na HBO Max.

CECILY VON ZIEGESAROVÁ
Cecily von Ziegesarová (1970) je americká spisovatelka a autorka populární knižní série Gossip Girl. Pochází z německé šlechtické rodiny a inspirací pro její knihy, které se staly předlohou několika televizních seriálů, jsou její vlastní zážitky ze studia na jedné z elitních středních škol na newyorském Manhattanu.

Audiokniha Protože znám svou cenu, autorka Cecily Von Ziegesarová, čte Viktorie Taberyová.

Série Gossip Girl

Obálka audioknihy Gossip Girl 1: Líbej mě