Obálka audioknihy Gossip Girl 2: Ty víš, že mě miluješ

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Gossip Girl díl 2

Super drbna je zpátky a letošní školní rok rozhodně nemá o drby nouzi!

Blair Waldorfové se hroutí svět – nejen, že se její matka rozhodla provdat po dvouměsíční známosti, ale za družičku si místo své dcery vybrala její úhlavní nepřítelkyni, Serenu van der Woodsen. Aby toho nebylo málo, Blaiřin přítel Nate se až podezřele často vídá s mladičkou Jenny, jejíž bratr se bláznivě zamiloval do Sereny (a kdo taky ne?). Navíc se neodvratně blíží čas podat přihlášky na vysokou. Blair je však odhodlaná získat všechno, po čem touží, a ještě něco navíc...

Tato knižní série je předlohou ikonického televizního seriálu Gossip Girl, ve kterém odstartovali svoji hereckou kariéru například Blake Lively nebo Penn Badgley. V roce 2021 se seriál dočkal rebootu na HBO Max.

Cecily von Ziegesarová (1970) je americká spisovatelka a autorka populární knižní série Gossip Girl. Pochází z německé šlechtické rodiny a inspirací pro její knihy, které se staly předlohou několika televizních seriálů, jsou její vlastní zážitky ze studia na jedné z elitních středních škol na newyorském Manhattanu.

Audiokniha Ty víš, že mě miluješ, autorka Cecily Von Ziegesarová, čte Viktorie Taberyová.

Série Gossip Girl

Obálka audioknihy Gossip Girl 1: Líbej mě