Obálka audioknihy Systém šesti nádob

Interpret: Radek Erben
Vydavatel: Media Empire
Vydáno: 2014

Audioprogram "Systém šesti nádob" představuje to nejlepší, co jste kdy slyšeli o hospodaření s penězi. Přežíváte každý měsíc od výplaty k výplatě? Tento audioprogram změní nastavení vašeho finančního termostatu. Změní navždy představy o penězích ve vaší mysli. Začnete přemýšlet mentalitou bohatých, nikoliv chudých.
Vy budete ovládat peníze, a ne ony vás!
Při používání "Systému šesti nádob" se navždy přestanete hádat s partnerem kvůli penězům!
Zbavíte se stresu spojeného s pocitem nedostatečné kontroly při hospodaření s penězi.
Dozvíte se čtyři velmi vážné důvody, proč je nutné zajistit se právě v této době.
Začnete budovat svoji skutečnou osobnost a být konečně spokojeni.
Program vás naučí vytvářet si také pasivní příjem.
Zjistíte, kolik musíte mít, abyste mohli žít z úroků.

Tato nejjednodušší a nejefektivnější metoda na světě je ideální pro dnešek a vynikající pro budoucnost. Pomůže vám udržet se na dráze k dosažení finanční svobody.
Jsme v novém světě a platí nové zásady. Chcete-li být úspěšní, musíte mít nové informace.
"Systém šesti nádob" vás naučí vytvořit si pozitivní návyky při hospodaření s penězi.
Zároveň přináší nejen vyrovnaný rozpočet, ale také účinný způsob šetření na stáří.

Má pro vás čtyři přínosy.
První přínos:
Podaří se vám překonat Parkinsonův zákon, který zní:
"Vaše náklady budou vždy převyšovat vaše příjmy, a to i tehdy, když příjmy rostou."
Druhý přínos:
Přestanete být tichými sponzory bank a splátkových společností, které vás dostaly na 17-ti procentní,
26-ti% a více procentní roční úrok.
Třetí přínos:
Přestanete svým životem naplňovat sny někoho jiného a začnete mít vlastní sny.
Čtvrtý přínos:
Získáte plán pro svůj život a tím se zařadíte k 3 % lidí, kteří si jej vytvořili.

Cílem programu je "FINANČNÍ SVOBODA"
"Schopnost žít takovým stylem života, o jakém sníte, jaký si zasloužíte, a po jakém toužíte, z pasivního příjmu. Bez nutnosti pracovat, nebo být závislý na někom jiném. To znamená, že pokud pracujete, je to proto, že chcete pracovat a ne proto, že musíte. Je to vaše volba!"

Systém šesti nádob - audiokniha obsahuje stejnojmenný audioprogram o hospodaření s penězi. Čte Radek Erben.