Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ruština pro mírně pokročilé B1, část 2

Ruština pro mírně pokročilé B1, část 2

Tomáš Dvořáček

Délka: 12 h 12 min
Interpret: Anna Makarenko
Vydavatel: Audioacademyeu
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 688 MB

Děkujeme za zájem o poslechový kurz Ruština – slovní zásoba B1. Kurz je určen pro mírně až středně pokročilé, takže pro jeho nejlepší využití byste měli mít za sebou jeden až dva roky výuky ruštiny a osvojené její základy.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. Díky svému rozsahu je rozdělen na dvě části a vy se nyní díváte na jeho druhou část. Celkově v něm najdete celkem 2800 slovíček a procvičovacích vět.
Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň B1 je středně pokročilá, nejvíce prostoru je proto věnováno tématům jako práce, vlastnosti, aktivity, zatímco témata jako cestování, volný čas, rodina jsou probrána v menším rozsahu, protože jim bylo věnováno více prostoru v předchozím díle kurzu.

Součástí kurzu je i minikurz nácviku a opakování ruské abecedy - Azbuky.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z ruštiny do češtiny (lekce 6) v časové pauze před českým překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe.

Ke kurzu si můžete zdarma stáhnout skripta, díky nimž budou vaše aktivity s kurzem mnohem efektivnější. Najdete v nich návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.

OBSAH:
Lekce 01 Nakupování
Lekce 02 Práce 01
Lekce 03 Práce 02
Lekce 04 Práce 03
Lekce 05 Rodina 01
Lekce 06 Rodina 02
Lekce 07 Společnost 01
Lekce 08 Společnost 02
Lekce 09 Vlastnosti 01
Lekce 10 Vlastnosti 02
Lekce 11 Vlastnosti 03

Ruština pro mírně pokročilé B1, část 2 - audiokniha obsahuje jazykový kurz ruštiny.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma